Księgowość komputerowa małych i średnich firm z elementami kadr i płac, z programem Optima, Symfonia, Kraków

Prezentujemy następne szkolenie firmy KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. pt.: Księgowość komputerowa małych i średnich firm z elementami kadr i płac, z programem Optima, Symfonia. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-01 i potrwa ono do 2013-01-20.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Krakowskie Centrum Biznesu Sp. z o. o.. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 770.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Księgowość komputerowa małych i średnich firm z elementami kadr i płac, z programem Optima, Symfonia, przypisanego do kategorii – Księgowe, podatki, rachunkowość, programy księgowe – zachęca KRAKOWSKIE CENTRUM BIZNESU SP. Z O.O. posiadająca swą siedzibę w mieście KRAKÓW.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Księgowość komputerowa małych i średnich firm z elementami kadr i płac, z programem Optima, Symfonia.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *