Auditor wewnętrzny systemu HACCP, Katowice

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Business Center 1 o nazwie: Auditor wewnętrzny systemu HACCP. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2013-02-18 i potrwa ono do 2013-02-19.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Biznesowe.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Business Center 1.Miejsce jest w ofercie podane jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 899.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Auditor wewnętrzny systemu HACCP, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Biznesowe – zaprasza Business Center 1 z siedzibą w mieście Katowice.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Auditor wewnętrzny systemu HACCP.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *