Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., Warszawa

Szkolenie zatytułowane Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., które tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany początek w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, administracyjne, administracji publicznej, inne.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są określone jako Warszawa woj. Małopolskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1460.63 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, administracyjne, administracji publicznej, inne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *