Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., WARSZAWA

Szkolenie pt. Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2012-12-03, zaś koniec 2012-12-04.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, dotacje unijne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1460.63 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *