ITIL Foundation, Gdańsk

Szkolenie o nazwie ITIL Foundation, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Conlea Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2012-11-21, zaś koniec 2012-11-23.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Informatyczne IT, Biznesowe.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Inkubator.Położenie jest w ofercie określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 2337.00.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ITIL Foundation, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, Biznesowe – zachęca Conlea Sp. z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: ITIL Foundation.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *