Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., Kraków

Szkolenie zatytułowane Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., które tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2012-11-19, zaś koniec 2012-11-20.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, dotacje unijne, rachunkowość, prawne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1460.63.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 5%.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Księgowe, Dotacje Europejskie, ewaluacja i monitoring, promocja projektu unijnego, rozliczanie projektu unijnego, dotacje unijne, rachunkowość, prawne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *