Czas pracy i urlopy, Rzeszów

Prezentujemy następne szkolenie INNOVO Innowacje w biznesie Sp. z o.o. zatytułowane: Czas pracy i urlopy. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-19.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Rzeszów województwo Podkarpackie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 280.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Czas pracy i urlopy, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR – zaprasza INNOVO Innowacje w biznesie Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Jasło.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Czas pracy i urlopy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *