Kreatywność w reklamie. Innowacyjne pomysły, szukanie inspiracji., WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Kreatywność w reklamie. Innowacyjne pomysły, szukanie inspiracji., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy Marketing w Praktyce Media i Szkolenia. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2013-01-17 i potrwa ono do 2013-01-18.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, reklama, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 1881.90 PLN.

Wyliczona tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-12-21, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 300 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Kreatywność w reklamie. Innowacyjne pomysły, szukanie inspiracji., przypisanego do kategorii – Marketingowe, reklama, reklama internetowa – zachęca Marketing w Praktyce Media i Szkolenia posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kreatywność w reklamie. Innowacyjne pomysły, szukanie inspiracji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *