Komunikacja marketingowa na rynku B2B., WARSZAWA

Szkolenie pt. Komunikacja marketingowa na rynku B2B., które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Marketing w Praktyce Media i Szkolenia. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-01-16 i potrwa ono do 2013-01-17.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, biznesowe, PR. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1820.40.

Wyliczona tu wartość to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-12-21, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 240 PLN.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B., przypisanego do kategorii – Marketingowe, biznesowe, PR – zaprasza Marketing w Praktyce Media i Szkolenia posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *