KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, Poznań

Termin szkolenia zatytułowanego: KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, ma planowany początek w dniu 2012-11-20 oraz zakończy się 2013-03-12. Jesteśmy znani jako Gowork.pl i organizator szkoleń i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Dział Personalny HR, kadry i płace.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo jej uzyskania.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1399.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, kadry i płace – zaprasza Gowork.pl mająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *