KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, Olsztyn

Oferujemy Państwu następne szkolenie Gowork.pl zatytułowane: KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-06 i potrwa ono do 2013-02-26.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, kadry i płace. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Olsztyn województwo Warmińsko – Mazurskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1399.00.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, kadry i płace – zachęca Gowork.pl mająca swą siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *