KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, Siedlce

Szkolenie pt. KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Gowork.pl. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-13, zaś koniec 2013-03-05.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Dział Personalny HR, kadry i płace.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Siedlce województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1199.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, kadry i płace – zaprasza Gowork.pl posiadająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *