Konfiguracja, zarządzanie i utrzymanie Windows Server 2008 R2, Warszawa

Data szkolenia : Konfiguracja, zarządzanie i utrzymanie Windows Server 2008 R2, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-19 i potrwa ono do 2012-11-23. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Biuro ExposeLab. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 3388.65 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Konfiguracja, zarządzanie i utrzymanie Windows Server 2008 R2, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Konfiguracja, zarządzanie i utrzymanie Windows Server 2008 R2.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *