Konfiguracja, zarządzanie i utrzymanie Windows Server 2008 R2, Warszawa

Data szkolenia : Konfiguracja, zarządzanie i utrzymanie Windows Server 2008 R2, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-26 oraz zakończy się 2012-11-30. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Informatyczne IT, administracja IT.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Biuro ExposeLab. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność mająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania pracy bądź samego jej uzyskania.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 3388.65.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 5%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Konfiguracja, zarządzanie i utrzymanie Windows Server 2008 R2, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, administracja IT – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Konfiguracja, zarządzanie i utrzymanie Windows Server 2008 R2.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *