Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), Warszawa

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. o nazwie: Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty). Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-19, zaś koniec 2012-11-23.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Informatyczne IT, programowanie.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 4557.15.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zaprasza Expose Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *