Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), Warszawa

Przedstawiamy Państwu nowe szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. zatytułowane: Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty). Według organizatora i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-12-10 oraz zakończy się 2012-12-14.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT, programowanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Biuro ExposeLab. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 4557.15 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według organizatorów 5%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zaprasza Expose Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *