Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), Warszawa

Szkolenie o nazwie Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Expose Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany początek w dniu 2012-11-05 i potrwa ono do 2012-11-09.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Informatyczne IT, programowanie.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Biuro ExposeLab. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 4557.15 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zachęca Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *