Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), Sopot

Chcemy Państwu przedstawić Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty). Jest to szkolenie, którego data ma planowany start w dniu 2012-11-19 oraz zakończy się 2012-11-23. Organizatorem jest Expose Sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Informatyczne IT, programowanie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Expose.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Sopot województwo Pomorskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 4557.15.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty), przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Java EE (Warstwa EJB, Obsługa poczty).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *