Komunikacja z pracownikami, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Komunikacja z pracownikami. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany start w dniu 2013-05-13 i potrwa ono do 2013-05-14. Organizatorem jest Biznes Edukator sp. z o.o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, trenerskie, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1190.03.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 25%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja z pracownikami, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, trenerskie, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Komunikacja z pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *