Komunikacja z pracownikami, WARSZAWA

Data szkolenia : Komunikacja z pracownikami, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-02-14 i potrwa ono do 2013-02-15. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, trenerskie, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1190.03 PLN.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 25%.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja z pracownikami, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, trenerskie, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna – zachęca Biznes Edukator sp. z o.o. mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Komunikacja z pracownikami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *