Komunikacja wewnętrzna, WARSZAWA

Data szkolenia : Komunikacja wewnętrzna, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-04, zaś koniec 2012-12-05. Jesteśmy znani jako Biznes Edukator sp. z o.o. i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Firmowe, Interpersonalne, inne, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna, bezpieczeństwo.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 1190.03.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 25%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja wewnętrzna, przypisanego do kategorii – Firmowe, Interpersonalne, inne, efektywna komunikacja, inteligencja emocjonalna, bezpieczeństwo – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Komunikacja wewnętrzna.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *