Zarządzanie zespołem, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować Zarządzanie zespołem. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2013-01-21 oraz zakończy się 2013-01-22. Organizatorem jest Biznes Edukator sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, projekty, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1466.78 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 25%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Kończąc wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie zespołem, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, interpersonalne, motywacja, projekty, kierownicze – zaprasza Biznes Edukator sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Zarządzanie zespołem.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *