Komunikacja marketingowa na rynku B2B, Gdańsk

Szkolenie pt. Komunikacja marketingowa na rynku B2B, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2013-02-27.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 789.60 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według firmy 6%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne – zachęca MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *