Komunikacja marketingowa na rynku B2B, Kraków

Przebieg szkolenia zatytułowanego: Komunikacja marketingowa na rynku B2B, jest przewidziany w dniu 2013-02-15. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 789.60 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka wynosi według firmy 6%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa trudne.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *