Komunikacja marketingowa na rynku B2B, Katowice

Przebieg szkolenia : Komunikacja marketingowa na rynku B2B, jest planowany w dniu 2013-03-22. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 789.60.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według prowadzących 6%.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *