Kierowanie zespołem pracowniczym, Warszawa

Szkolenie pt. Kierowanie zespołem pracowniczym, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Progress Project Sp. z o.o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma przewidziany początek w dniu 2013-04-18 i potrwa ono do 2013-04-19.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, wywieranie wpływu, logistyka, menedżerskie, kierownicze, kreatywność, podejmowanie decyzji.

Pomyślmy… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to aktywność posiadająca na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu albo też samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Centrum Szkoleniowe Progress Project. Dla tego obiektu położenie są podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 1586.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 200 PLN, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2013-04-17.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Kierowanie zespołem pracowniczym, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, wywieranie wpływu, logistyka, menedżerskie, kierownicze, kreatywność, podejmowanie decyzji – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kierowanie zespołem pracowniczym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *