Coaching i mentoring – efektywny rozwój pracowników, WARSZAWA

Pragniemy zaprezentować Coaching i mentoring – efektywny rozwój pracowników. Jest to szkolenie, którego przebieg ma przewidziany początek w dniu 2012-09-24 i potrwa ono do 2012-09-25. Organizatorem jest firma Systemy Aktywnej Sprzedaży, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, motywacja, HR, kierownicze.

Rozważmy… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma aktywności posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy bądź też jej zdobycia.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 1290.00 PLN.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Coaching i mentoring – efektywny rozwój pracowników, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, sprzedaż/handlowe, motywacja, HR, kierownicze – zaprasza Systemy Aktywnej Sprzedaży posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Coaching i mentoring – efektywny rozwój pracowników.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *