Kierowanie zespołem pracowniczym, Poznań

Termin szkolenia : Kierowanie zespołem pracowniczym, ma planowany start w dniu 2013-02-18 i potrwa ono do 2013-02-19. Jesteśmy znani jako Progress Project Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, wywieranie wpływu, logistyka, menedżerskie, kierownicze, kreatywność, podejmowanie decyzji. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Campanile. Dla tego obiektu dane teleadresowe są wyznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 1586.70 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2013-02-15, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 200 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kierowanie zespołem pracowniczym, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, wywieranie wpływu, logistyka, menedżerskie, kierownicze, kreatywność, podejmowanie decyzji – zaprasza Progress Project Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Kierowanie zespołem pracowniczym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *