RACHUNEK PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH, Kraków

Szkolenie pt. RACHUNEK PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej GALERIA SZKOLEŃ. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-24.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Dom Polonii. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 307.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu RACHUNEK PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, rachunkowość, analiza finansowa – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ mająca siedzibę w mieście Niepołomice.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: RACHUNEK PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *