Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., Wrocław

Przebieg szkolenia o nazwie: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., jest przewidziany w dniu 2012-11-23. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, reklama, obsługa klienta, handlowe, marketing/reklama, biznesowe, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 823.20 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, reklama, obsługa klienta, handlowe, marketing/reklama, biznesowe, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *