Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., WARSZAWA

Chcemy Państwu zaprezentować Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji.. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-12-14. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, reklama, obsługa klienta, handlowe, marketing/reklama, biznesowe, reklama internetowa.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 823.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 2%.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, reklama, obsługa klienta, handlowe, marketing/reklama, biznesowe, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *