Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., Katowice

Przebieg szkolenia pt.: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., jest przewidziany w dniu 2012-11-19. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, reklama, obsługa klienta, handlowe, marketing/reklama, biznesowe, reklama internetowa.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma aktywności mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu lub też samego jej zdobycia.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 823.20.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według organizatorów 2%.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, reklama, obsługa klienta, handlowe, marketing/reklama, biznesowe, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *