Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., WARSZAWA

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy MatiConsulting pt.: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji.. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-12.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, reklama, obsługa klienta, handlowe, marketing/reklama, biznesowe, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 823.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 2%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, reklama, obsługa klienta, handlowe, marketing/reklama, biznesowe, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *