Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., Wrocław

Przebieg szkolenia pt.: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., jest planowany w dniu 2012-11-23. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Firmowe, Zarządzanie.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce są podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 823.20.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, to 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to aktywność posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy lub jej uzyskania.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Firmowe, Zarządzanie – zachęca MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *