Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., WARSZAWA

Termin szkolenia o nazwie: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., jest planowany w dniu 2012-12-14. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Firmowe, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 823.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według prowadzących 2%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Firmowe, Zarządzanie – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *