Zarządzanie projektami B+R metodyką PRINCE2®+Praktyczne aspekty zarządzania ZP-WP2+FP2+B+R/ZPOMITCO., Szczecin

Data szkolenia : Zarządzanie projektami B+R metodyką PRINCE2®+Praktyczne aspekty zarządzania ZP-WP2+FP2+B+R/ZPOMITCO., ma przewidziany start w dniu 2012-10-10 i potrwa ono do 2012-11-30. Jesteśmy znani jako Altkom Akademia S.A. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez firmę w Altkom Akademia S.A. Oddział Szczecin. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Szczecin województwo Zachodniopomorskie.

Opisane tutaj wyżej szkolenie należy do kategorii bezpłatnych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej zapytać organizatora.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Zarządzanie projektami B+R metodyką PRINCE2®+Praktyczne aspekty zarządzania ZP-WP2+FP2+B+R/ZPOMITCO., przypisanego do kategorii – Biznesowe, Zarządzanie, zarządzanie zespołem, projekty, menedżerskie, kierownicze, procesy biznesowe – zachęca Altkom Akademia S.A. z siedzibą w miejscowości m. st. Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Zarządzanie projektami B+R metodyką PRINCE2®+Praktyczne aspekty zarządzania ZP-WP2+FP2+B+R/ZPOMITCO..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *