Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., Katowice

Termin szkolenia o nazwie: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., jest planowany w dniu 2012-11-19. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Firmowe, Zarządzanie.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe są zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 823.20 PLN.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i upust jest równa według firmy 2%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Firmowe, Zarządzanie – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *