Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., WARSZAWA

Pragniemy zaprezentować Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji.. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-11-12. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Firmowe, Zarządzanie.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 823.20 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 2%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Firmowe, Zarządzanie – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *