Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., Gdańsk

Prezentujemy kolejne szkolenie MatiConsulting zatytułowane: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji.. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-10-15.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Firmowe, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 823.20.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust jest równa według organizatorów 2%.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Firmowe, Zarządzanie – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *