Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., Poznań

Szkolenie zatytułowane Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy MatiConsulting. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest planowany w dniu 2012-10-09.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Firmowe, Zarządzanie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 823.20.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 2%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę szkoleń.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Firmowe, Zarządzanie – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *