Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., WARSZAWA

Data szkolenia : Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., jest planowany w dniu 2012-12-14. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Marketingowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 789.60 PLN.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 6%.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Finansowe, Marketingowe – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *