Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., Wrocław

Pragniemy Państwu przedstawić Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji.. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-23. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Finansowe, Marketingowe.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 789.60 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, wynosi 6%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Finansowe, Marketingowe – zaprasza MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *