Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., WARSZAWA

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy MatiConsulting o nazwie: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji.. Według organizatora i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-11-12.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 789.60 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, to 6%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *