Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., Katowice

Data szkolenia pt.: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., jest planowany w dniu 2012-11-19. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Sprzedaż, Menedżerskie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 789.60.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 6%.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji., przypisanego do kategorii – Sprzedaż, Menedżerskie – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kampanie reklamowe. Od koncepcji do produkcji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *