KADRY I PŁACE W NOWOCZESNYM PRZEDSIĘBIORSTWIE, Zakopane

Termin szkolenia o nazwie: KADRY I PŁACE W NOWOCZESNYM PRZEDSIĘBIORSTWIE, ma planowany start w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-12. Jesteśmy znani jako EDU-SKILLS SZKOLENIA i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, programy księgowe, prawne, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w Zakopane hotel o wysokim standardzie. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Zakopane województwo Małopolskie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 2226.30.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu KADRY I PŁACE W NOWOCZESNYM PRZEDSIĘBIORSTWIE, przypisanego do kategorii – Księgowe, Dział Personalny HR, kadry i płace, programy księgowe, prawne, inne – zaprasza EDU-SKILLS SZKOLENIA z siedzibą w miejscowości Lublin.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: KADRY I PŁACE W NOWOCZESNYM PRZEDSIĘBIORSTWIE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *