Umowy w sprawie zamówień publicznych z uwzględnieniem regulacji Kodeksu Cywilnego, Warszawa

Chcemy zaprezentować Umowy w sprawie zamówień publicznych z uwzględnieniem regulacji Kodeksu Cywilnego. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-30. Organizatorem jest OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Prawne, prawo zamówień publicznych. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Warszawa, Pałac Staszica (budynek PAN), ul. Nowy Świat 72.Miejsce jest w ofercie podane jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć liczbę szkoleń.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 639.60 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Umowy w sprawie zamówień publicznych z uwzględnieniem regulacji Kodeksu Cywilnego, przypisanego do kategorii – Prawne, prawo zamówień publicznych – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann mająca swą siedzibę w mieście Szczecin.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Umowy w sprawie zamówień publicznych z uwzględnieniem regulacji Kodeksu Cywilnego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *