SZTUKA KIEROWANIA LUDŹMI – TRENING UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKICH, Zakopane

Pragniemy zaoferować SZTUKA KIEROWANIA LUDŹMI – TRENING UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKICH. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2012-12-10 i potrwa ono do 2012-12-12. Organizatorem jest EDU-SKILLS SZKOLENIA, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Dział Personalny HR, Interpersonalne, praca w zespole, przywództwo, zarządzanie zespołem, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, podejmowanie decyzji. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Zakopane hotel o wysokim standardzie.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Zakopane woj. Małopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 2238.60.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie pozwala w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu SZTUKA KIEROWANIA LUDŹMI – TRENING UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKICH, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Interpersonalne, praca w zespole, przywództwo, zarządzanie zespołem, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, podejmowanie decyzji – zaprasza EDU-SKILLS SZKOLENIA posiadająca siedzibę w miejscowości Lublin.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: SZTUKA KIEROWANIA LUDŹMI – TRENING UMIEJĘTNOŚCI MENEDŻERSKICH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *