Język Angielski dla Finansistów, Kraków

Chcemy zaprezentować Język Angielski dla Finansistów. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany początek w dniu 2012-10-22 i potrwa ono do 2012-12-03. Organizatorem jest LondonSAM Polska Sp. z o.o., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Językowe, Biznesowe, inne, angielski.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Kraków województwo Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 565.25 PLN.

Wyliczona tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2012-10-12, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 15%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Język Angielski dla Finansistów, przypisanego do kategorii – Językowe, Biznesowe, inne, angielski – zachęca LondonSAM Polska Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Język Angielski dla Finansistów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *