WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA

Data szkolenia o nazwie: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, ma przewidziany początek w dniu 2012-12-27 i potrwa ono do 2012-12-28. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i organizator szkoleń i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, HR, menedżerskie, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce nie zostało w treści wskazane.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 0.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Zarządzanie, autoprezentacja, rozwój osobisty, wystąpienia publiczne, HR, menedżerskie, kierownicze – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE i AUTOPREZENTACJA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *