Język Angielski dla Finansistów, Kraków

Prezentujemy Państwu następne szkolenie firmy LondonSAM Polska Sp. z o.o. zatytułowane: Język Angielski dla Finansistów. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-10-22, zaś koniec 2012-12-03.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Językowe, Biznesowe, inne, angielski.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Biuro LondonSAM Polska. Dla tego obiektu dane zostały wyszczególnione jako Kraków województwo Małopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 565.25 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Obowiązuje ona do dnia 2012-10-12 i bonifikata wynosi według firmy 15%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Język Angielski dla Finansistów, przypisanego do kategorii – Językowe, Biznesowe, inne, angielski – zachęca LondonSAM Polska Sp. z o.o. posiadająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Język Angielski dla Finansistów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *